Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
Inteligentny akumulator litowo-jonowy 48v 100ah 200ah 300ah do roweru elektrycznego
| Typ: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii w domu |
| Gwarancja: | 5 lat |
Akumulator litowy 48 V 100ah do roweru elektrycznego 5 lat gwarancji
| Typ: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii w domu |
| Gwarancja: | 5 lat |
Akumulator litowo-jonowy 48 V 100ah 200ah Lifepo4 Domowe magazynowanie energii
| Typ: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii w domu |
| Gwarancja: | 5 lat |
300ah 200ah 100ah 48v Akumulator litowo-jonowy do Lifepo Ups
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii w domu |
| Gwarancja: | 5 lat |
Domowe magazynowanie energii Zestaw akumulatorów Lifepo4 48v 50ah 100ah 200ah 300ah
| Typ: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii w domu |
| Gwarancja: | 5 lat |
Ekologiczny akumulator litowo-jonowy dla cyklu 44-56Vdc napięcie operacyjne
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
|---|---|
| Waga: | 88 KG |
| Pojemność: | 200 Ah |
VDE Max.Płynę ładowania 48V Litowo-jonowa bateria IP21 Ogród zabezpieczony 88Kg
| Standardowa bateria litowa: | UL1642, IEC62619, UN38.3, MSDS, ROHS, CE-EMC |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Maksymalne napięcie ładowania: | 58.4Vdc |
Akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności z żywotnością 20 lat i maksymalnym napięciem ładowania 58,4 Vdc
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Waga: | 88 KG |
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
Długotrwała UL1642 Standardowa bateria litowo-jonowa 48V Długość życia 20 lat
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Cykl życia ((80% DOD, 25°C): | 8000 cykli |
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
Wydajna bateria litowo-jonowa z wyłączeniem sieci maks. napięcie ładowania 58,4 Vdc
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |

