Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
Efektywna technologia akumulatorów sodu z czasem ładowania 2 godziny
| Czas ładowania: | 2 godziny |
|---|---|
| BMS: | wbudowany |
| Cykl życiowy: | 6000 cykli |
48V/51.2V Bateria jonowa sodu o niestandardowym napięciu nominalnym z portem łączności CAN
| Wydajność ładowania/rozładowania: | 98% |
|---|---|
| Szybkość samorozładowania: | 2% miesięcznie |
| Rodzaj akumulatora: | Bateria sodowo-jonowa |
Wbudowany w BMS wysokiej pojemności bateria jonowa sodu Długotrwała RS232
| Wydajność ładowania/rozładowania: | 98% |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
RS232 Powerwall Energy Storage Sodium Ion Battery With 6000 Cycles Żywotność cyklu
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Bezpieczeństwo: | wysoki |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
BMS 30KWh bateria jonowa sodowa z szybkim czasem ładowania
| Długość życia: | 20 lat |
|---|---|
| BMS: | wbudowany |
| Napięcie nominalne: | Dostosowane do 48 V/51,2 V |
Bateria jonowa sodu o dużej pojemności wbudowana w inteligentną instalację BMS
| Długość życia: | 20 lat |
|---|---|
| Współczynnik ładowania: | 1C |
| Ochrona: | Wbudowany inteligentny BMS |
Duża pojemność baterii jonowej sodu 48V Powerwall Bateria magazynowa energii
| Długość życia: | 20 lat |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
| Szybkość samorozładowania: | 2% miesięcznie |
Litowo-jonowy zestaw baterii 51.2V 10KWh 20KWh do przechowywania energii w domu
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | akumulator do magazynowania energii |
| Gwarancja: | 5 lat |
Wysokiego napięcia, dobrej jakości, zestawione baterie, wszystkie w jednym, litowe baterie Lifepo4
| Cykl życia (+25 ℃ 0,2C 100% DOD): | Cykl 6500 |
|---|---|
| Terminal: | Podwójne M8 |
| Temperatura przechowywania: | 0 ℃ ~ 30 ℃ |
Lifepo4 Litowa bateria 48v 20kw 10kwh Moduł zestawiony Akumulacja energii
| Cykl życia (+25 ℃ 0,2C 100% DOD): | Cykl 6500 |
|---|---|
| Terminal: | Podwójne M8 |
| Temperatura przechowywania: | 0 ℃ ~ 30 ℃ |

