Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
Duża bateria jonowa sodu o długim cyklu życia
| Współczynnik ładowania: | 1C |
|---|---|
| Pojemność: | wysoki |
| Szybkość rozładowania: | 1C |
48V 200h Bateria jonowa sodu Bezpieczne, stabilne magazynowanie energii
| Współczynnik ładowania: | 1C |
|---|---|
| Pojemność: | wysoki |
| Szybkość rozładowania: | 1C |
komercyjny akumulator litowo-jonowy 110v 220v 10kwh 20kwh 30kwh akumulator litowo-jonowy wysokiego napięcia
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
Wysokonapięciowa bateria litowo-jonowa stała 51.2v 400AH 20KWH zintegrowana bateria do przechowywania energii w gospodarstwach domowych
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
Smart Bms And Bluetooth 6500+ Deep Cycle 51.2v 200ah Bateria do przechowywania energii
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Waga: | 88 KG |
| Rodzaj: | Rozdzielać |
6000 cykli wszystko w jednym ESS 48 V 51,2 V 100AH 200ah Akumulator i falownik
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Wydajny akumulator sodu-jonowy SP-48100-BG-NA do niezawodnego przechowywania energii
| Wydajność ładowania/rozładowania: | 98% |
|---|---|
| Szybkość samorozładowania: | 2% miesięcznie |
| Rodzaj akumulatora: | Bateria sodowo-jonowa |
IP21 100A Bateria jonowa sodu o wysokim bezpieczeństwie o temperaturze od -20 do 60 °C Długość życia 20 lat
| Rodzaj systemu: | naścienny |
|---|---|
| Pojemność: | wysoki |
| Więcej parametrów: | Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać instrukcje i cenę |
SP-48100-BG-NA Bateria jonowa sodu ROHS z żywotnością 20 lat
| Trwałość: | wysoki |
|---|---|
| BMS: | wbudowany |
| Czas ładowania: | 2 godziny |
MSDS Bateria jonowa sodu napięcie nominalne 48V 51.2V
| Współczynnik ładowania: | 1C |
|---|---|
| Pojemność: | wysoki |
| Szybkość rozładowania: | 1C |

