Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
Sunpok All-In-One Battery 5kva 6kva 8kva 10kva do domowego systemu ESS All-in-One
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
48v 51.2v 100ah 200ah All In One ESS Energy Storage Akumulator i falownik
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
Akumulator litowo-jonowy 48 V 100 Ah 200 Ah do domu
| Rodzaj: | Litowo-jonowa |
|---|---|
| Podanie: | Magazynowanie energii w domu |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
100Ah 12 V Deep Cycle Marine Battery Litowa bateria silnika do trolingu Bluetooth
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100ah 200ah |
Lekka bateria litowa o głębokim cyklu 100 A 12 V do przechowywania energii
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V |
| Pojemność baterii: | 100ah 200ah |
12-woltowy akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy do głębokiego ładowania
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V |
| Pojemność baterii: | 100ah 200ah |
Akumulator litowo-jonowy Powerwall 100 Ah 200 Ah 51,2 V Akumulatory do przechowywania energii
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Podanie: | Magazynowanie energii w domu |
| Gwarancja: | 10 lat |
Akumulator litowy do przechowywania energii IP21 10 kWh 48 V Lifepo4
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii w domu |
| Gwarancja: | 10 lat |
Akumulator litowy do przechowywania energii ODM 48 V Lifepo4 Battery Powerwall Niskie napięcie
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Podanie: | Magazynowanie energii w domu |
| Gwarancja: | 10 lat |
Niskonapięciowy akumulator litowo-jonowy 48 V Fosforan Komunikacja CANBUS RS485
| Typ: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii w domu |
| Gwarancja: | 5 lat |

