Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
Lekka bateria litowa LiFePo4 12V 100Ah do głębokiego cyklu do RV z modułem Bluetooth
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100ah 200ah |
100Ah 12 V Deep Cycle Marine Battery Litowa bateria silnika do trolingu Bluetooth
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100ah 200ah |
Akumulator Lifepo4 48 V 60AH 80AH 200AH Akumulator litowo-jonowy
| Typ: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | Akumulator do przechowywania energii w gospodarstwie domowym |
| Gwarancja: | 10 lat |
6000 Cycle Lifepo4 48v 100ah Akumulator ścienny o długiej żywotności
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Podanie: | Produkt z baterią do montażu na ścianie |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Mieszkaniowy akumulator litowo-jonowy 10 kW 5 kWh 51,2 V 230ah 280ah 300ah
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Podanie: | Domowy akumulator do przechowywania energii |
| Gwarancja: | 10 lat |
Akumulator litowy 10 kWh Bank baterii litowych 48 V 20 kW
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
| Gwarancja: | 10 lat |
Akumulator litowo-jonowy 5 kWh 48 V 10 kW
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
| Gwarancja: | 10 lat |
Dostosowanie akumulatora do przechowywania energii 48v 100ah 200ah 300ah 400ah Akumulatory litowo-jonowe
| Współczynnik ładowania: | 100% |
|---|---|
| Szybkość rozładowania: | 100% |
| Gwarancja: | 5 lat |
Akumulator litowo-jonowy 24 V 12 V 400 Ah Komunikacja Bluetooth
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah 150Ah 200Ah 250Ah |
Pojazd elektryczny Akumulator litowo-jonowy 48 V 12 V 24 V 48 V 100ah 200ah
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
| Gwarancja: | 5 lat |

