Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
System hybrydowy wiatrowy słoneczny Lifepo4 Bateria 48v 100ah 200ah
| Rodzaj: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/12 lat |
Hybrydowy Inwerter Energii Układ słoneczny 3kw 3kva 3000w Akumulator Litowy 48V 200ah Układ słoneczny
| Zastosowanie: | Do domu |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
przemysłowy hybrydowy system słoneczny 15 kw 20kw 30kw 50kw 100kw system słoneczny 1000w 2000w 3000w
| Nazwa handlowa: | Sunpok Energy |
|---|---|
| Numer modelu: | Numer modelu |
| Napięcie wyjściowe (V): | 110-220V |
hybrydowe systemy energetyki słonecznej 30kw 20kw 10kw Systemy magazynowania energii 3 fazy 40kwh Litowe baterie system słoneczny
| Zastosowanie: | Do domu |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
Kompletny zestaw hybrydowy system energii słonecznej 10Kw 20Kw 30Kw Układ fotowoltaiczny
| Zastosowanie: | Do domu |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
Systemy energii słonecznej poza siecią 5kva Inwerter hybrydowy typu baterii litowo-jonowej
| Rodzaj: | Zestaw Układu Słonecznego |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
System energii słonecznej 3kw 5kw 10kw
| Rodzaj: | Układ Słoneczny Off Grid |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
3kw 5kw 8kw 10kw Hybrid Solar Pv System 5kilowat Hybrid Solar Pv System Z Akumulatorami
| Nazwa handlowa: | SUNPOK |
|---|---|
| Numer modelu: | SP-OF-5KW-230V |
| Napięcie wyjściowe (V): | UE: 220-240/380-400V |
MPPT Solar Inverter Power System 3000W 5000W 8000W 10000W Hybrydowy falownik z baterią litowo-jonową
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Nazwa: | Kompletny domowy układ słoneczny |
| Typ panelu słonecznego: | PERC, półogniwo, dwustronne, podwójne szkło, całe czarne |
Hybrydowy system zasilania 200AH Off Grid 5KW 10KW 15KW Hybrydowy inwerter Off Grid
| nazwa: | Kompletny system fotowoltaiczny poza siecią |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | PERC, Half Cell, Bifacial, All Black |
| Typ falownika: | Inwerter off-grid lub hybrydowy |

