Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
10 Kw 200ah Akumulator litowy do przechowywania energii 48 V 5 kWh 10 kWh
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Aplikacja: | Solar / System / System magazynowania energii |
| Gwarancja: | 10 lat |
Domowy magazyn energii Akumulator litowo-jonowy 48V 100ah 200ah 5kwh 10kwh
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Podanie: | Solar / System / System magazynowania energii |
| Gwarancja: | 10 lat |
Akumulator litowy o głębokim cyklu 12v 50ah 100ah 200ah do magazynowania energii
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah 150Ah 200Ah |
Głęboki cykl Dłuższa żywotność Bezpieczny 24v 48v 100ah Wózek golfowy Lifepo4 Akumulator litowo-jonowy
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
Akumulator litowo-jonowy LiFePo4 o głębokim cyklu 12v 24V 100ah 200ah Długie akumulatory żelowe Agm
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Rv akumulator litowy Lifepo4 12v 50ah 100ah 150ah 200ah 300ah
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Typ Baterii: | Żel zamknięty w głębokim cyklu |
| Aplikacja: | Układ słoneczny, UPS, system alarmowy, instrumenty medyczne, oświetlenie awaryjne |
OEM 48V akumulator litowo-jonowy 100ah 200ah 300ah akumulator
| Typ: | Li-ion |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej |
| Cykl życiowy: | ponad 6000 razy |
Akumulator litowo-jonowy Sunpok Off Grid 100ah 200ah 300ah
| Typ: | Li-ion |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej |
| Cykl życiowy: | ponad 6000 razy |
48v 51.2v 100ah 200ah All In One ESS Energy Storage Akumulator i falownik
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
Akumulatory litowo-jonowe 10 kWh 48 V Lifepo4 z BMS 200 Ah 100 Ah
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Podanie: | Ścienna bateria zasilająca do domu |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |

