Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
Akumulator litowy o głębokim cyklu 12v 24v 200ah 300ah 400ah
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah |
Długa żywotność 48v 200ah Lifepo4 Bateria 5kwh 10kwh 20kwh Nisko napięciowa bateria litowa do przechowywania energii w domu
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Temperatura przechowywania: | 0°C do 45°C @60+/-25% Względna wilgotność |
51.2V Energy Storage Battery 8000 Cycle Life Wall Mounted Lifepo4 Lithuim Battery 48V 200ah 10kwh Lithium Battery
| Pojemność: | 200ah |
|---|---|
| Czas życia (25 ° C): | 20 lat |
| temperatura przechowywania: | 0 ° C do 45 ° C @60 +/- 25% wilgotność względna |
Akumulatory domowe z fosforanem litowo-żelazowym 48 V 200 Amp Hour Bateria litowa
| Typ: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | System akumulatorów typu „wszystko w jednym” do przechowywania energii |
| Gwarancja: | 10 lat |
48v 51.2v 100ah 200ah All In One ESS Energy Storage Akumulator i falownik
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
Litowo-jonowe baterie sodowo-jonowe 48V wbudowane w inteligentny BMS
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
|---|---|
| ochrona: | Wbudowany inteligentny BMS |
| Aplikacja: | Przechowywanie i dostarczanie energii |
30KWh akumulator do magazynowania energii z 98% wydajności
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
|---|---|
| Aplikacja: | Przechowywanie i dostarczanie energii |
| Szybkość rozładowania: | 1C |
Łatwe zainstalowanie Lifepo4 Bateria na ścianie 48v 200ah z puszką Rs485 Port 9.6kwh 10.2kwh 15kwh
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
Apexium Catl Sodium Na Ion Battery Grade A Eu US Stock Grade A Catl Sodium Na Akku
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
| Aplikacja: | Przechowywanie i dostarczanie energii |
UN38.3 Bateria jonowa sodowa podłączona do ściany Wysoki poziom bezpieczeństwa z żywotnością 20 lat
| Wydajność ładowania/rozładowania: | 98% |
|---|---|
| Długość życia: | 20 lat |
| Więcej parametrów: | Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać instrukcje i cenę |

