Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
Ogniwo litowo-jonowe 12 V. Bateria litowo-jonowa 24 V. 50 Ah 100 Ah 150 Ah 200 Ah Fosforan litowo-jonowy
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Temperatura pokojowa Przechowywanie Bateria litowo-jonowa 100ah 200ah Przechowywanie Bateria litowo-jonowa Bms 12V
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v 50ah 100ah 200ah 300ah Bateria litowo-jonowa Obsługa głębokiego cyklu 4S4P
| Typ Baterii: | Bateria litowa o głębokim cyklu |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Akumulator żelowy 100ah 12 V Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy do magazynowania energii
| Podanie: | Elektronarzędzia, wózki golfowe, system magazynowania energii słonecznej |
|---|---|
| Typ Baterii: | Żel zamknięty w głębokim cyklu |
| Orzecznictwo: | MSDS |
24v 100ah 120ah 150ah 200ah 250ah 12v Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy o głębokim cyklu
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
48v 100ah 200ah Akumulator litowy do przechowywania energii 12 lat gwarancji
| Styl baterii: | Bateria do montażu na ścianie |
|---|---|
| Typ Baterii: | Lifepo4 / akumulator litowo-jonowy |
| Gwarancja: | 12 lat |
48v 50ah 100ah 200ah Lifepo4 Akumulator Deep Cycle Montowany na ścianie
| Styl baterii: | Bateria do montażu na ścianie |
|---|---|
| Typ Baterii: | Lifepo4 / akumulator litowo-jonowy |
| Gwarancja: | 12 lat |
Akumulator litowo-jonowy 48 woltów 100ah 200ah 300ah IP21
| Styl baterii: | Bateria do montażu na ścianie |
|---|---|
| Typ Baterii: | Lifepo4 / akumulator litowo-jonowy |
| Gwarancja: | 12 lat |
Zbiór baterii sodowo-jonowych 48v 200ah
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
UE US Kategoria A CATL EV LF 100AH 200AH 300AH 6000 Cycle Sodium Ion Battery
| Nazwa handlowa: | Sunpok Energy |
|---|---|
| Rodzaj: | Bateria sodowo-jonowa |
| Pojemność: | 100Ah/200Ah |

