Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
48V 100ah 200ah 5kwh 10kwh Bateria sodowa bateria sodowa bateria sodowa ściana zasilania dla ESS
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
48V akumulator sodowo-jonowy 100ah 150ah 200ah 5kwh 10kwh 20kwh System magazynowania
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Product Name: | Powerwall Energy Storage Battery |
51.2V 48V 100AH 200AH 10KWH 5KWH Elektrownia ścianka Litowe Żelazo Lifepo4 Akumulatory do domu
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Sprzęt gospodarstwa domowego, systemy zasilania elektrycznego, UPS, systemy energii słonecznej |
| Gwarancja: | 5 lat |
50Ah 100Ah 150Ah 12V Akumulator żelowy Magazynowanie energii słonecznej z Sunpok
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Typ Baterii: | Żel zamknięty w głębokim cyklu |
| Aplikacja: | Układ słoneczny, UPS, system alarmowy, instrumenty medyczne, oświetlenie awaryjne |
5kw 10kw 20kw 5kwh Akumulator do przechowywania energii Off Grid System energii słonecznej
| Imię: | Kompletny system fotowoltaiczny poza siecią |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | PERC, Half Cell, Bifacial, All Black |
| Typ falownika: | Inwerter off-grid lub hybrydowy |
48v Mppt akumulator litowy
| Typ baterii: | Akumulator litowo -jonowy |
|---|---|
| Aplikacja: | Bateria magazynowania energii |
| Gwarancja: | 5 lat |
Akumulatory słoneczne Litium 48V 200AH 300AH 400AH Akumulatory systemu słonecznego
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | akumulator do magazynowania energii |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
Akumulatory kwasowo-ołowiowe o głębokim cyklu słonecznym 12v 200ah 250ah Akumulator słoneczny
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Typ Baterii: | Żel zamknięty w głębokim cyklu |
| Aplikacja: | Układ słoneczny, UPS, system alarmowy, instrumenty medyczne, oświetlenie awaryjne |
Biała bateria litowo-jonowa 48 V do układu słonecznego 200ah 100ah 300ah domowy układ słoneczny
| Typ: | Li-ion |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii słonecznej |
| Cykl życiowy: | ponad 6000 razy |
Zestaw baterii litowo-jonowych 10kw 15kw 20kw Układ słoneczny / Ev / Rv Bateria litowo-jonowa
| Rodzaj akumulatora: | Lifepo4/bateria litowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | System słoneczny, system UPS; elektrownia |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |

