Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
48V 51.2V 100Ah akumulator litowo-jonowy lifepo4 do przechowywania energii słonecznej
| Rodzaj: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Podanie: | Układ Słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
UN38.3 Deep Cycle 12V Gel Battery 100ah 200ah do przechowywania energii RV Boat Electric Wózek widłowy
| Podanie: | Elektronarzędzia, wózki golfowe, system magazynowania energii słonecznej |
|---|---|
| Typ Baterii: | Żel zamknięty w głębokim cyklu |
| Orzecznictwo: | MSDS UN38.3 |
Akumulatory słoneczne Litium 48v 200ah 300ah 400ah Akumulatory systemy
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
Baterie litowe 5Kw 48V 100 Ah 5Kwh 48V 100Ah Baterie litowe 48V 200Ah 10Kwh Lifepo4
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Temperatura przechowywania: | 0°C do 45°C @60+/-25% Względna wilgotność |
Litowo-jonowy akumulator akumulator słoneczny magazynowanie energii 51.2V 100Ah 5Kwh 10Kwh 48V 200Ah akumulator słoneczny LiFePO4
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
System magazynowania energii słonecznej 48V 100ah 200ah 5kwh 10kwh Dom bateria słoneczna 48v Lifepo4 Litium Ion Battery
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Temperatura przechowywania: | 0°C do 45°C @60+/-25% Względna wilgotność |
Akumulatory litowe do instalacji słonecznych
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Temperatura przechowywania: | 0°C do 45°C @60+/-25% Względna wilgotność |
Domyślna bateria litowo-jonowa 10Kwh 5Kwh Lifepo4 48v 200ah Powerwall Bateria słoneczna
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
Powerwall Lifepo4 Bateria 51.2V Litowo-jonowa Bateria 9.5kwh 10kwh Powerwall 48V 200Ah
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Temperatura przechowywania: | 0°C do 45°C @60+/-25% Względna wilgotność |
48v 5kwh Bateria sodowo-jonowa 48v 100ah 200ah 300ah Baterie sodowo-jonowe Bms 10 Kwh Baterie sodowo-jonowe System energii słonecznej
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |

