Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
20 kWh domowe magazynowanie energii słonecznej dla gospodarstw domowych, akumulator litowo-jonowy 48V 51.2V, bateria LiFePO4 400ah
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
System akumulatorów litowych 48V 100Ah 150Ah 200Ah 250Ah 300Ah
| Rodzaj: | Li-ion, LiFePO4, lifepo4/bateria litowa/bateria litowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| gwarancja: | 5 lat/12 lat |
51.2v 50kw 30kw 15kwh 6kwh Baterie litowo-jonowe 48v 120ah 400ah Baterie słoneczne
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
51.2v 300ah 200ah System słoneczny ściany Lifepo4 Baterie energii słoneczne
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
Producent Baterii do Magazynowania Energii w Domu Litowych 20Kw 20Kwh Lifepo4 Bateria 48V 51.2V 400Ah Solar
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
Pionowa bateria litowa 20KWH 51.2V 400Ah Domowy akumulator Lifepo4 do magazynowania energii słonecznej w domu
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
LiFePO4 Zestaw magazyn energii Koło akumulatora zamontowane 15kWh 16kWh LiFePO4 Akumulator litowy Dom zasilanie 51.2V 314Ah
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa, LiFePO4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Rodzaj: | Rozdzielać |
Akumulator LiFePO4 48V 51.2V 280Ah 300Ah Akumulator akumulatora 15kWh Akumulator litowo-jonowy
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa, LiFePO4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Rodzaj: | Rozdzielać |
200ah 48v System 20kw z 10 Kwh akumulatorami litowymi
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
Najlepsze baterie dla układu słonecznego Sunpok 48v 200ah 300ah Baterie litowo-jonowe
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa, LiFePO4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |

