Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
Home Smart Kit 5Kw 10Kw 15Kw 20kw Moc Energia słoneczna w sieci Układy słoneczne Lifepo4 Bateria złączona z sieci Bateria Układ słoneczny
| Type: | Solar System Kit |
|---|---|
| Solar Panel Type: | Monocrystalline Silicon, Polycrystalline Silicon |
| Mounting Type: | Ground Mounting, Roof Mounting, Carport Mounting, BIPV Mounting |
3-fazowy moduł systemu solarnego 50 kW, kontroler MPPT, kompletny zestaw 6 kW, 8 kW, 10 kW, 12 kW, panel fotowoltaiczny
| Rodzaj: | Zestaw Układu Słonecznego |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
Akumulatory litowe do paneli słonecznych 5kw 10kw 15kw System magazynowania w domu
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
Montaż na podłodze słoneczna 400 Ah 20kwh LFP Litowo-jonowe baterie fosforanowe Lifepo4 48V 51.2V 400Ah Power Home Energy Storage
| Battery Type: | LiFeP04 |
|---|---|
| Output Power Range: | 5~20 kWh |
| System Type: | Wall-mounted |
10kw 15kw 20kwh Dom Bateria litowa 48V 400ah Układ słoneczny 20kwh 48V Lifepo4 Bateria litowo-jonowa dla paneli słonecznych 51.2V
| Battery Type: | LiFeP04 |
|---|---|
| Output Power Range: | 5~20 kWh |
| System Type: | Wall-mounted |
48v bateria litowa Lifepo4 Pack 5kwh 10kwh 100ah 200ah dla układu słonecznego
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Podanie: | System akumulatorów słonecznych |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Bateria sodowo-jonowa 48v 300ah 210ah Hybrid 10kw 20kw System energii słonecznej
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
| Zastosowanie: | Systemy zasilania energią słoneczną |
Akumulator litowy o głębokim cyklu 100 Ah 25,6 V do ogniw pryzmatycznych Lifepo4 Solar
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
48v 50ah 100ah 200ah 300ah Baterie Lifepo4 Układ słoneczny Magazynowanie energii w gospodarstwie domowym
| Styl baterii: | Bateria do montażu na ścianie |
|---|---|
| Typ Baterii: | Lifepo4 / akumulator litowo-jonowy |
| Gwarancja: | 12 lat |
energia moc akumulator głębokiego cyklu 12V 100Ah 120Ah 150Ah 200Ah 250Ah głęboki cykl
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |

