Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
Subpok Rechargeable Deep Cycle Solar Gel Battery 12v 250ah 200ah 100ah Deep Cycle Gel Battery
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Typ Baterii: | Żel zamknięty w głębokim cyklu |
| Aplikacja: | Układ słoneczny, UPS, system alarmowy, instrumenty medyczne, oświetlenie awaryjne |
Akumulator litowo-jonowy 100ah 200ah Ułożony w stos system ESS Hybrydowy akumulator wysokiego napięcia do przechowywania energii
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
Akumulatory jonowe sodu 48v 200ah 300ah
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
| Aplikacja: | Przechowywanie i dostarczanie energii |
15kwh 20kwh akumulator litowo-jonowo-fosforowy dla systemu słonecznego
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | System słoneczny, system UPS; elektrownia |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
10kw 15 Kwh akumulator litowo-jonowy 48v 100ah 200ah dla systemu słonecznego
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | System słoneczny, system UPS; elektrownia |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
Home Power 48V 200Ah Litium Ion Battery 10Kwh LiFePo4 Baterie Smart BMS System słoneczny 51.2V 200Ah Bateria magazynowa energii
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Temperatura przechowywania: | 0°C do 45°C @60+/-25% Względna wilgotność |
Producent Zapewnienie 51.2V 200Ah 10kwh Lifepo4 Lithium Battery dla systemu energii słonecznej
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Temperatura przechowywania: | 0°C do 45°C @60+/-25% Względna wilgotność |
10 kWh Powerwall 51,2V 200Ah Litowa Bateria Ścienna 48V Lifepo4 Powerwall Domowy Magazyn Energii Bateria Słoneczna
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Temperatura przechowywania: | 0°C do 45°C @60+/-25% Względna wilgotność |
48V 200Ah 100Ah akumulator LiFePO4 akumulator LiFePO4 akumulator do przechowywania energii w domu
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Temperatura przechowywania: | 0°C do 45°C @60+/-25% Względna wilgotność |
Deep Cycle 18 lat Super Long Life Gel Electrolyt Battery Solar Gel Battery 2v 3000ah
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Typ Baterii: | Żel zamknięty w głębokim cyklu |
| Aplikacja: | Układ słoneczny, UPS, system alarmowy, instrumenty medyczne, oświetlenie awaryjne |

