Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
Akumulatory fosforanowo-żelazowe klasy A 200ah 400ah Lifepo4 Baterie litowo-jonowe
| Podanie: | AGD, ŁODZIE, wózki golfowe, systemy zasilania elektrycznego, systemy magazynowania energii słoneczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
| Gwarancja: | 5 lat |
100ah 200ah 250ah 12-woltowy akumulator litowo-jonowy do zastosowań mieszkalnych i komercyjnych
| Podanie: | Elektronarzędzia, wózki golfowe, system magazynowania energii słonecznej |
|---|---|
| Typ Baterii: | Żel zamknięty w głębokim cyklu |
| Orzecznictwo: | MSDS UN38.3 |
Akumulatory litowo-jonowe 48v 100ah 200ah 300ah 5kw 10kw Bms
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
Akumulator litowo-jonowy 48 V Akumulator litowo-polimerowy 48 V 200 Ah
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Podanie: | System przechowywania baterii słonecznych |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Akumulator litowy o długiej żywotności 300ah 280ah Lifepo4 Battery
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Podanie: | AGD, systemy zasilania elektrycznego, systemy magazynowania energii słonecznej |
| Gwarancja: | 10 lat |
Akumulator głębokiego cyklu AGM 12v 24v 50ah 100ah 150ah 200ah Akumulator głębokiego cyklu LiFePO4
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v 48v 20ah Bateria Lifepo4 Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy o głębokim cyklu
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Akumulator litowy 12 V Akumulatory Lifepo4 24 V
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v 20ah 12v 200ah 48-woltowy akumulator litowo-jonowy UN38.3 Lifepo4
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Zestawy akumulatorów litowo-żelazowo-fosforanowych Lifepo4 Uszczelniony akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |

