Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
5-30 KWh Zakres mocy wyjściowej Bateria jonowa sodu 1C Prędkość rozładowania 98% Wydajność rozładowania
| Rodzaj akumulatora: | Bateria sodowo-jonowa |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
| Czas ładowania: | 2 godziny |
Akumulatory litowo-jonowe do magazynowania energii słonecznej
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Typ baterii: | Litowo-jonowy |
Akumulatory wysokonapięciowe 5kwh/10kwh/20kwh Ess Typ podzielony z systemem poza siecią
| Cykl życia (+25 ℃ 0,2C 100% DOD): | Cykl 6500 |
|---|---|
| Terminal: | Podwójne M8 |
| Temperatura przechowywania: | 0 ℃ ~ 30 ℃ |
Akumulator jonowy sodu Sunpok 98% Wydajność ładowania / rozładowania 5-30 KWh Zakres mocy wyjściowej
| Czas ładowania: | 2 godziny |
|---|---|
| Szybkość samorozładowania: | 2% miesięcznie |
| Bezpieczeństwo: | wysoki |
Akumulator 100A 48V Magazynowanie energii Bateria litowa Kompatybilność baterii fosforanowej
| Typ: | LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
48V bateria zielonej energii Baterie litowe Lifepo4 do domowego przechowywania energii
| Typ: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Wyposażone w baterie litowe 48V 100ah 200AH 300AH A Class Lifepo4
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa, LiFePO4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Rodzaj: | Rozdzielać |
OEM Litowo-jonowy akumulator 48v 100ah 200ah 300ah 10kwh 20kwh
| Rodzaj: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| gwarancja: | 5 lat/12 lat |
Lifepo4 48v 50ah Akumulacja energii Baterie litowe 100ah
| Rodzaj: | Li-ion, LiFePO4, Lifepo4/litowa bateria/litowa bateria, Li-polimer, Lifepo4 bateria litowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/12 lat |
Akumulatory litowo-jonowe 48v 100ah 200ah 300ah 400ah Bms Litowo-jonowy zestaw baterii
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa, LiFePO4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |

