Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
24v 48v baterie litowo-jonowe, żywotność baterii słonecznej 100ah 200ah bateria litowo-jonowa
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
Sunpok USA magazyn 48V bateria litowo-jonowa 10KWH 51.2V 200Ah System słoneczny ściana
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Temperatura przechowywania: | 0°C do 45°C @60+/-25% Względna wilgotność |
48V Lifepo4 Powerwall Akumulator litowy do przechowywania energii do zasilania domowego
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Podanie: | Magazynowanie energii w domu |
| Gwarancja: | 10 lat |
Bezpieczeństwo Długa żywotność 48V 100ah 200ah Lifepo4 Zasilanie awaryjne z baterii litowej
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
| Gwarancja: | 8 lat |
Sunpok All-In-One ESS: bezpieczny, niezawodny i bezgłośny system magazynowania energii lifepo4 ESS
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Inwerter akumulatorowy Sunpok All In One ESS do magazynowania energii słonecznej
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
48 V 400 Ah 100 Ah Wszystko w jednym systemie magazynowania energii ESS Bateria Lifepo4 20 kWh
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 20Kwh |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Lifepo4 5KW 10KW Wszystko w jednym Domowy system magazynowania energii słonecznej ESS
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
OEM 6000 cykli All In One ESS Domowy system magazynowania energii Bateria LiFePo4
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Najnowocześniejszy akumulator sodowy na bazie baterii z mocą wyjściową 5-30 KWh
| ochrona: | Wbudowany inteligentny BMS |
|---|---|
| Trwałość: | wysoki |
| BMS: | wbudowany |

