Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
10kwh 15kwh 20kw Lifepo4 48v 200ah System energii słonecznej Litowo-jonowa bateria fosforowa
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
Akumulatory litowe do paneli słonecznych 5kw 10kw 15kw System magazynowania w domu
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
LiFePO4 Bateria litowo-jonowa 48V 10kwh 20kwh 200Ah 400Ah Bateria System magazynowania energii słonecznej w domu
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
15kWh baterii litowo-jonowej 51.2V 300Ah Lifepo4 System podłogowy z napięciem 48V dla energii słonecznej
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa, LiFePO4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Rodzaj: | Rozdzielać |
Akumulator litowo-jonowy 10kwh 20kwh 30kwh Akumulator słoneczny Akumulator litowo-jonowy
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
Zestaw akumulatorów litowo-jonowych 48v 200ah 300ah 400ah Lifepo4
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
51.2v Lifepo4 5kwh 9kwh 10kwh Akumulator słoneczny 48V CATL Bateria litowa dla domowych systemów słonecznych
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa, LiFePO4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
Akumulatory litowo-jonowe 48v 200Ah 300Ah Akumulatory litowo-jonowe Lifepo4 do systemu fotowoltaicznego
| Features: | Canbus / RS485 Communication |
|---|---|
| Battery type: | Lithium Ion Battery , LiFePO4 |
| Application: | Electric Solar Energy Power Systems |
15KWH akumulator słoneczny 51.2V Litium Iron Phosphate 300AH Akumulator do magazynowania energii domowej z kółkami
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa, LiFePO4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Rodzaj: | Rozdzielać |
48V 400Ah 20Kwh Home Energy Storage Bateria słoneczna Wielofunkcyjna Litowo-Jonowa Lifepo4 400Ah 20Kwh Wielofunkcyjna Energia słoneczna
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |

