Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
All In One Lifepo4 litowo-jonowe systemy inwerterowe do akumulatorów słonecznych
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
Sunpok Wholesale 3kwh 5kwh 10kwh Lifepo4 Power Wall All In One System magazynowania energii słonecznej
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Sunpok All In One ESS Wbudowana bateria Lifepo4 48 V i falownik solarny
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
SUNPOK Akumulator 48 V High Powerli Żelazo Fosforan Komunikacja RS485
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Podanie: | Zintegrowany akumulator do przechowywania energii |
| Gwarancja: | 10 lat |
SUNPOK LiFePo4 Przenośny akumulator głębokiego cyklu Elektrownia 12V 24V 100ah
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah 150Ah 200Ah |
3-fazowe systemy magazynowania energii słonecznej 10 kWh 20 kWh Akumulator litowo-jonowy
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Wyświetlacz: | LCD |
SUNPOK Domowy system fotowoltaiczny w jednym producencie systemów magazynowania energii fotowoltaicznej
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
Uniwersalny system magazynowania energii słonecznej z baterią litową 5 kW 10 kW 20 kWh
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 20Kwh |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
LiFePo4 Wszystko w jednym systemie magazynowania energii słonecznej 5 kWh 10 kWh 20 kWh
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 20Kwh |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
Bateria 100Ah Wszystko w jednym System magazynowania energii słonecznej ESS 5kw 10kwh
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |

