Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
UN38.3 10 kWh Zintegrowany system fotowoltaiczny w jednym inteligentnym systemie elektrowni
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Nazwa handlowa: | sunpok energy |
Akumulatory litowo-jonowe Lifepo4 Power Wall 10kwh 20kwh 48v 16s 100ah 200ah
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
Wysokowydajny, wysoki poziom bezpieczeństwa 48 V Off Grid MPPT All-in-One Zestaw solarny z generatorem słonecznym
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
Układ słoneczny domowy modułowy 51.2v 200ah 10kwh 20kwh 30kwh akumulator do magazynowania energii
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
| Gwarancja: | 5 lat |
Akumulatory słoneczne litowo-jonowe 48V 100Ah 200Ah 5Kwh Lifepo4 Akumulator do przechowywania energii w domu
| Type: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
| Warranty: | 5 years |
Lekki akumulator litowy do przechowywania energii 48 V Lifepo4 Solar Home System
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Podanie: | Magazynowanie energii |
| Gwarancja: | 5 lat |
Bateria litowa All In One ESS 100Ah 200Ah Domowy system magazynowania energii
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 100ah 200ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
100Ah 24-woltowy akumulator litowo-jonowy o głębokim cyklu do ładowania na energię słoneczną
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 25,6 V |
| Pojemność baterii: | 50Ah 100Ah 200Ah |
Lifepo4 Pack Akumulatory litowo-jonowe Solar 48v 100ah 200ah Moduł akumulatora litowo-jonowego
| Nazwa handlowa: | sunpok energy |
|---|---|
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
| Gwarancja: | 5 lat |
SUNPOK 10kw 15kw 20kw Akumulator litowo-jonowy 192v 380v Do systemu magazynowania energii słonecznej
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |

