Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
Bateria litowa 48 V Lifepo4 Bateria litowa 200ah do przechowywania energii słonecznej
| Typ: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | System magazynowania energii |
| Gwarancja: | 7 lat |
48v 100ah litowa bateria słoneczna Lifepo4 Systemy magazynowania energii słonecznej
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Podanie: | Akumulator litowy do przechowywania energii |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Akumulator litowo-jonowy 52 V do przechowywania energii słonecznej Li Ion Solar IP21
| Nazwa handlowa: | sunpok energy |
|---|---|
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
| Gwarancja: | 5 lat |
Akumulator litowo-jonowy 12V 50Ah o głębokim cyklu do magazynowania energii słonecznej
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 50Ah/100Ah/150Ah/200Ah |
Akumulator litowo-jonowy 48v 50ah do domowego przechowywania energii słonecznej
| Rodzaj: | Litowo-jonowa |
|---|---|
| Podanie: | Magazynowanie energii w domu |
| Gwarancja: | 5 lat |
200Ah 300Ah 48V Akumulator litowo-jonowy Panel słoneczny System przechowywania baterii
| Typ: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | Akumulator litowo-jonowy do przechowywania energii |
| Gwarancja: | 5 lat |
UN38.3 10 kWh Zintegrowany system fotowoltaiczny w jednym inteligentnym systemie elektrowni
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Nazwa handlowa: | sunpok energy |
Akumulatory litowo-jonowe Lifepo4 Power Wall 10kwh 20kwh 48v 16s 100ah 200ah
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
Lekki akumulator litowy do przechowywania energii 48 V Lifepo4 Solar Home System
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Podanie: | Magazynowanie energii |
| Gwarancja: | 5 lat |
100Ah 24-woltowy akumulator litowo-jonowy o głębokim cyklu do ładowania na energię słoneczną
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 25,6 V |
| Pojemność baterii: | 50Ah 100Ah 200Ah |

