Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ all in one solar power system ] mecz 1316 produkty.
SP-48100-BG-NA Bateria jonowa sodu ROHS z żywotnością 20 lat
| Trwałość: | wysoki |
|---|---|
| BMS: | wbudowany |
| Czas ładowania: | 2 godziny |
12 volt 48V 100ah 200ah akumulator litowo-jonowy mieszkalny
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
Łatwe zainstalowanie Lifepo4 Bateria na ścianie 48v 200ah z puszką Rs485 Port 9.6kwh 10.2kwh 15kwh
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
Duży akumulator litowo-żelazowy 48 V Akumulator litowy
| Typ: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii |
| Gwarancja: | 5 lat |
Akumulator Lifepo4 48 V 60AH 80AH 200AH Akumulator litowo-jonowy
| Typ: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | Akumulator do przechowywania energii w gospodarstwie domowym |
| Gwarancja: | 10 lat |
Akumulator litowo-jonowy o głębokim cyklu 48 V System akumulatorów do przechowywania w domu IP21
| Typ: | Akumulator LiFePO4 |
|---|---|
| Aplikacja: | System magazynowania energii |
| Gwarancja: | 10 lat |
6000 Cycle Lifepo4 48v 100ah Akumulator ścienny o długiej żywotności
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Podanie: | Produkt z baterią do montażu na ścianie |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Mieszkaniowy akumulator litowo-jonowy 10 kW 5 kWh 51,2 V 230ah 280ah 300ah
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Podanie: | Domowy akumulator do przechowywania energii |
| Gwarancja: | 10 lat |
OEM 6000 cykli All In One ESS Domowy system magazynowania energii Bateria LiFePo4
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
6000 cykli Wszystko w jednym systemie SP-AIO 230 V 48 V 5 kW - Bateria od 5 do 20 kWh
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |

