Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ all in one solar power system ] mecz 1316 produkty.
Wydajna bateria litowo-jonowa z wyłączeniem sieci maks. napięcie ładowania 58,4 Vdc
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
Akumulator litowy do przechowywania energii 20 kWh Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy 280ah Lifepo4
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Podanie: | Magazynowanie energii |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Akumulator litowo-jonowy Bms 48 V 100ah 400ah 200ah 120ah 100ah Akumulator Lifepo4
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
12v 48v 100ah 200ah Akumulator litowo-jonowy Lifepo4 Duży akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
Sunpok All-in-One All-in-One Battery & Inverter System 10KWH 20KWH 50KWH
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
komercyjny akumulator litowo-jonowy 110v 220v 10kwh 20kwh 30kwh akumulator litowo-jonowy wysokiego napięcia
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
Baterie litowo-jonowe z BMS 48 Volt 200ah 10kwh Lifepo4 Powerwall Bateria do magazynowania energii
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | akumulator do magazynowania energii |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
Home Przechowywanie energii Akumulatory litowo-jonowe 48V 200ah 280ah Akumulator Lifepo4
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | akumulator do magazynowania energii |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
Smart Bms And Bluetooth 6500+ Deep Cycle 51.2v 200ah Bateria do przechowywania energii
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Waga: | 88 KG |
| Rodzaj: | Rozdzielać |
SUNPOK All In One ESS 51.2V 200Ah 5Kw Zintegrowany system magazynowania energii
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |

