Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ all in one solar power system ] mecz 1316 produkty.
6000 cykli 10,24 kWh All In One ESS 48V Lifepo4 Inverter Battery
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Bateria litowa All In One ESS 100Ah 200Ah Domowy system magazynowania energii
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 100ah 200ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Ścienna bateria litowa 10kWh Lifepo4 Battery
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Podanie: | Bateria litowa do systemu Pv |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Duża pojemność 2kwh 5kwh Akumulator litowo-fosforanowy 48v 200ah Lifepo4 Akumulator litowo-jonowy
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
UN38.3 48v Akumulator litowo-jonowy 100ah 200ah Układ magazynowania energii akumulatora wysokiego napięcia
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
Oryginalne akumulatory litowo-jonowe Lf280k do majsterkowania 12v 48v Akumulator do przechowywania energii 3.2v 280ah
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Typ Baterii: | Litowo-jonowa |
| Gwarancja: | 5 lat |
Sunpok All-In-One Battery 5kva 6kva 8kva 10kva do domowego systemu ESS All-in-One
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
Sunpok All-In-One ESS — ekonomiczna, bezpieczna i wygodna obsługa
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Sunpok All-In-One ESS: bezpieczny, niezawodny i bezgłośny system magazynowania energii lifepo4 ESS
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
48 V 400 Ah 100 Ah Wszystko w jednym systemie magazynowania energii ESS Bateria Lifepo4 20 kWh
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 20Kwh |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |

