Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ all in one solar power system ] mecz 1316 produkty.
Akumulator litowo-jonowy o wysokiej wydajności z żywotnością 20 lat i maksymalnym napięciem ładowania 58,4 Vdc
| Pojemność: | 200 Ah |
|---|---|
| Waga: | 88 KG |
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
7,68 kWh 5,12 kWh Akumulator litowy do przechowywania energii IP21
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Rozmiar: | dł.600*szer.400*wys.160mm |
| Podanie: | Magazynowanie energii |
Dwustronne monokrystaliczne panele fotowoltaiczne PERC o mocy 500 W z monokrystalicznym modułem fotowoltaicznym
| Rodzaj: | PERC, półogniwo, całe czarne |
|---|---|
| Ogniwo słoneczne: | 144 komórka |
| Skrzynka przyłączeniowa: | Stopień ochrony IP67 |
All-in-one ESS elastyczna bateria Modularny projekt Bezproblemowe sterowanie zdalne
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Sunpok All-in-One ES Storage Battery: Przyszłość magazynowania energii Niezrównana niezawodność i wydajność
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
48v 51.2v 100ah 200ah All In One ESS Energy Storage Akumulator i falownik
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
Akumulator litowo-jonowy 100ah 200ah Ułożony w stos system ESS Hybrydowy akumulator wysokiego napięcia do przechowywania energii
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
500kWh 1mwh Pojemnik do przechowywania energii All In One Ess Lifepo4 Battery Energy Storage System
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
VDE Max.Płynę ładowania 48V Litowo-jonowa bateria IP21 Ogród zabezpieczony 88Kg
| Standardowa bateria litowa: | UL1642, IEC62619, UN38.3, MSDS, ROHS, CE-EMC |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Maksymalne napięcie ładowania: | 58.4Vdc |
Długotrwała UL1642 Standardowa bateria litowo-jonowa 48V Długość życia 20 lat
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Cykl życia ((80% DOD, 25°C): | 8000 cykli |
| Czas życia (25°C): | 20 lat |

