Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ all in one solar power system ] mecz 1311 produkty.
10kwh 20kwh 30kwh 50kwh 48V Akumulator litowo-jonowy Lifepo4 200ah Magazynowanie energii
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Podanie: | Akumulator litowo-jonowy do przechowywania energii |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Ładowarka Rv 220v Hybrid Off Grid Inverter Prue Sine Wave
| Nazwa produktu: | Inwerter off-grid 230V 5Kw 48V |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 5 kW |
| Przebieg wyjściowy: | Sinusoida Prue |
Hybrydowy inwerter off-grid ODM 5 kW 16 kW Prue Sinusoida
| Nazwa produktu: | Inwerter off-grid 230V 5Kw 48V |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 5 kW |
| Przebieg wyjściowy: | Sinusoida Prue |
Sunpok 12v 200ah 250ah Żelowa bateria SLA Możliwość głębokiej jazdy na rowerze Niezawodna wydajność
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Typ Baterii: | Żel zamknięty w głębokim cyklu |
| Aplikacja: | Układ słoneczny, UPS, system alarmowy, instrumenty medyczne, oświetlenie awaryjne |
Rv akumulator litowy Lifepo4 12v 50ah 100ah 150ah 200ah 300ah
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Typ Baterii: | Żel zamknięty w głębokim cyklu |
| Aplikacja: | Układ słoneczny, UPS, system alarmowy, instrumenty medyczne, oświetlenie awaryjne |
Wydajny system BMS Bateria litowo-jonowa 48 V 100ah 200ah 3kwh 5kwh 15kwh
| Typ: | Li-ion |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii słonecznej |
| Cykl życiowy: | ponad 6000 razy |
Biały Lifepo4 Litium Bateria 48v 100ah 200ah 300ah 3kwh 10kwh 30kwh
| Rodzaj: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/12 lat |
200Ah bateria litowo-jonowa 3kwh 5kwh 10kwh System baterii litowej
| Rodzaj: | bateria litowa/bateria litowo-jonowa, Li-polimer, bateria litowa Lifepo4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/12 lat |
Odm 100Ah Litium Ion Battery 3kwh 5kwh 10kwh Litium Battery System
| Rodzaj: | bateria litowa/akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/12 lat |
Akumulatory litowo-jonowe 48v 100ah 200ah 300ah 400ah Bms Litowo-jonowy zestaw baterii
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa, LiFePO4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |

