Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ all in one solar power system ] mecz 1311 produkty.
Akumulator litowo-jonowy Sunpok Lifepo4 48V 280ah 100ah 8000 cykli
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Źródło prądu: | Bateria słoneczna 5kwh 10kwh 15kwh |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
10 Kw 200ah Akumulator litowy do przechowywania energii 48 V 5 kWh 10 kWh
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Aplikacja: | Solar / System / System magazynowania energii |
| Gwarancja: | 10 lat |
Domowy magazyn energii Akumulator litowo-jonowy 48V 100ah 200ah 5kwh 10kwh
| Rodzaj: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Podanie: | Solar / System / System magazynowania energii |
| Gwarancja: | 10 lat |
Akumulatory fosforanowo-żelazowe klasy A 200ah 400ah Lifepo4 Baterie litowo-jonowe
| Podanie: | AGD, ŁODZIE, wózki golfowe, systemy zasilania elektrycznego, systemy magazynowania energii słoneczne |
|---|---|
| Rodzaj: | Akumulator LiFePO4 |
| Gwarancja: | 5 lat |
50ah 60ah 100ah 12-woltowy akumulator litowy Głęboki cykl do łodzi samochodowej
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100ah 200ah 300ah |
Wielofunkcyjna ładowarka zewnętrzna 1200W 500w wysokiej jakości przenośna bateria litowo-jonowa
| Product Name: | SUNPOK 1200W Portable Power |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Battery energy: | 1080Wh |
System magazynowania baterii jonowych sodu zamontowany na ścianie
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
| Apllizacja: | Przechowywanie i dostarczanie energii |
51.2V 280Ah 300Ah 314ah 16Kwh 15kwh Dom Standing Model Z Kołami LiFePO4 System magazynowania energii Li-ion Bateria litowa
| Typ baterii: | Bateria litowo -jonowa, LifePo4 |
|---|---|
| Aplikacja: | Elektryczne systemy energii słonecznej |
| Typ: | Podział |
48V bateria zielonej energii Baterie litowe Lifepo4 do domowego przechowywania energii
| Typ: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Akumulator żelowy 100ah 12 V Bezobsługowy akumulator kwasowo-ołowiowy do magazynowania energii
| Podanie: | Elektronarzędzia, wózki golfowe, system magazynowania energii słonecznej |
|---|---|
| Typ Baterii: | Żel zamknięty w głębokim cyklu |
| Orzecznictwo: | MSDS |

