Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ all in one solar power system ] mecz 1311 produkty.
Akumulator głębokiego cyklu AGM 12v 24v 50ah 100ah 150ah 200ah Akumulator głębokiego cyklu LiFePO4
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Akumulator litowy 12 V Akumulatory Lifepo4 24 V
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v 20ah 12v 200ah 48-woltowy akumulator litowo-jonowy UN38.3 Lifepo4
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Akumulator żelowy o głębokim cyklu 300 Ah 12 V Lifepo4 Sealed Lead Acid Battery
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v 100ah 150ah 200ah Akumulator o głębokim cyklu Polimerowa bateria litowo-żelazowa
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Wszystkie w jednym Inwerter i bateria litowa 10kw 15kw 20kwh 30kwh Wszystkie w jednym Ess
| Nazwa produktu: | Kompleksowy system magazynowania energii słonecznej o mocy 5 kW |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 48V 200Ah / 48V 400Ah / 48V 600Ah / 48V 800Ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
20KWH Domowy akumulator do magazynowania energii 51,2V 400AH LiFePo4 Bateria 48V 20kw Litowa z kołami
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
Akumulator litowy o głębokim cyklu 12v 24v 200ah 300ah 400ah
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah |
30KWh akumulator do magazynowania energii z 98% wydajności
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
|---|---|
| Aplikacja: | Przechowywanie i dostarczanie energii |
| Szybkość rozładowania: | 1C |
NEW 30KW Deep Cycles 600AH Moveable Wall Mounted LiFePO4 51.2V Lithium Ion Battery Pack Home Energy Storage System
| Nazwa produktu: | Bateria litowa fosforan żelaza |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii słonecznej |
| Życie rowerowe: | 8000 razy |

