Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ all in one solar power system ] mecz 1311 produkty.
Akumulator litowo-jonowy 100ah 105ah Rv 12 V akumulator litowo-jonowy
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Ogniwo litowo-jonowe 12 V. Bateria litowo-jonowa 24 V. 50 Ah 100 Ah 150 Ah 200 Ah Fosforan litowo-jonowy
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Temperatura pokojowa Przechowywanie Bateria litowo-jonowa 100ah 200ah Przechowywanie Bateria litowo-jonowa Bms 12V
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v 50ah 100ah 200ah 300ah Bateria litowo-jonowa Obsługa głębokiego cyklu 4S4P
| Typ Baterii: | Bateria litowa o głębokim cyklu |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
48V akumulator sodowo-jonowy 100ah 150ah 200ah 5kwh 10kwh 20kwh System magazynowania
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Product Name: | Powerwall Energy Storage Battery |
Bateria sodowa 48V Bateria magazynowanie energii 5Kwh 48V 200Ah 100Ah Lifepo4
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
Domowe przechowywanie 48V 15kWh LiFePO4 Zestaw akumulatorów Mobilny 51,2V 48 Volt 300ah Litowo-Żelazowo-Fosfatowy Akumulator
| Typ baterii: | Bateria litowo -jonowa, LifePo4 |
|---|---|
| Aplikacja: | Elektryczne systemy energii słonecznej |
| Typ: | Podział |
Montowany na ścianie akumulator litowo-jonowy 51,2V 300Ah 48V 300Ah 15kWh do magazynowania energii w gospodarstwie domowym, przenośny z kołami, pakiet akumulatorów Lifepo4
| Typ baterii: | Bateria litowo -jonowa, LifePo4 |
|---|---|
| Aplikacja: | Elektryczne systemy energii słonecznej |
| Typ: | Podział |
Akumulator litowy o głębokim cyklu 12v 50ah 100ah 200ah do magazynowania energii
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah 150Ah 200Ah |
24v 100ah 120ah 150ah 200ah 250ah 12v Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy o głębokim cyklu
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |

