Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ all in one solar power system ] mecz 1316 produkty.
51.2V 15kWh Litowa bateria domowa 48V 200AH 300AH Bateria Lifepo4
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa, LiFePO4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Rodzaj: | Rozdzielać |
48V 120Ah 150Ah 200Ah 10kwh Akumulator litowo-jonowy 48 V Cena
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Podanie: | Magazynowanie energii słonecznej |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Głęboki cykl akumulatora litowo-jonowego ODM 12v 50ah do cykli morskich 4000
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
OEM Litowo-jonowy akumulator 48v 100ah 200ah 300ah 10kwh 20kwh
| Rodzaj: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| gwarancja: | 5 lat/12 lat |
All-in-One ESS SUNPOK Bateria domowa do rozwiązania z inwerterami podłączonymi do sieci
| Moc znamionowa: | 20 kW |
|---|---|
| Częstotliwość wyjścia: | 50 Hz/60 Hz |
| Typ siatki: | Domowy system fotowoltaiczny poza siecią |
Akumulatory litowo-jonowe 48v 100ah 200ah 300ah 5kw 10kw Bms
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
Akumulator litowy Bms 12V 200ah do głębokiego cyklu do samochodów kempingowych i morskich
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
Cena fabryczna Sunpok 16kW Hybrydowy falownik jednofazowy 100kW On Off Grid Inverter
| Typ kontrolera: | regulator ładowania słonecznego |
|---|---|
| Przebieg: | Czysta sinusoida |
| Napięcie wyjściowe: | 230 V AC, 230 V |
Lifepo4 48v 50ah Akumulacja energii Baterie litowe 100ah
| Rodzaj: | Li-ion, LiFePO4, Lifepo4/litowa bateria/litowa bateria, Li-polimer, Lifepo4 bateria litowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/12 lat |
System akumulatorów litowo-jonowych 3kwh 5kwh 10kwh
| Rodzaj: | Fosforan litowo-żelazowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/12 lat |

