Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
Akumulator systemu energii słonecznej 48v 100ah 200ah 300ah Akumulator do magazynowania energii
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
48V 10kwh Baterie sodowo-jonowe Baterie sodowo-jonowe Baterie magazynowe Baterie słoneczne Bank energii słonecznej
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
Akumulator 48v Power Pack 50ah Komercyjny magazyn energii litowej
| Styl baterii: | Bateria do montażu na ścianie |
|---|---|
| Typ Baterii: | Lifepo4 / akumulator litowo-jonowy |
| Gwarancja: | 12 lat |
48V 5kwh Bateria sodowa bateria sodowa akumulator akumulator akumulator akumulator akumulator akumulator akumulator akumulator akumulator
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
51.2V 10Kwh 200ah System słoneczny ściany Energii sodu Powerwall 10kwh Bateria jonów sodu System słoneczny akumulator do przechowywania w domu
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
Powerwall 48V 10kWh Baterie 51,2V 200Ah Domowe Magazynowanie Energii Słonecznej Bateria Sodu
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
51.2V Battery Powerwall 10kwh Wall Power Supply Sodium Ion Battery 48V Pack 10 kw Sodium Ion Battery 48V
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
Zestaw hybrydowego układu słonecznego SUNPOK 5000 W podłączony do sieci system solarny na dachu
| Imię: | Kompletny domowy układ słoneczny |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | PERC, półogniwo, dwustronne, podwójne szkło, całe czarne |
| Typ falownika: | Falownik off-grid/hybrydowy |
5000w 10000w 48V Off Grid Connected System PV Hybrid Solar System
| Imię: | Kompletny domowy układ słoneczny |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny |
| Typ falownika: | Falownik off-grid/hybrydowy |
Sunpok 5kw 15kw 20kw Hybrydowy zestaw do układu słonecznego Rozwiązanie do domowego systemu magazynowania energii słonecznej
| Nazwa: | Kompletny domowy układ słoneczny |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | PERC, półogniwo, dwustronne, podwójne szkło, całe czarne |
| Typ falownika: | Falownik off-grid/hybrydowy |

