Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
51,2V 48V Bateria sodowo-jonowa 10Kw 200Ah Bateria Lifepo4 Zestaw do magazynowania energii słonecznej w domu
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
System solarny zasilany baterią sodowo-jonową 48V 100Ah 5kWh Powerwall, magazyn energii dla domu z baterią sodową
| Temperatura robocza: | -20 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
Sunpok lifep04 litowo-jonowy 290Ah 48V 300AH bateria słoneczna do łodzi RV
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Bateria litowo-żelazowo-fosforanowa OEM Bateria litowo-jonowa 12 V 48 V 100ah 200ah
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
48V 10kwh Bateria sodowo-jonowa Bateria sodowa Na-jonowa Bateria magazynowa Bank energii słonecznej
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
ODM 100ah Akumulator żelowy 12 V Głęboki cykl Solarny akumulator żelowy Akumulator MSDS
| Podanie: | Elektronarzędzia, wózki golfowe, system magazynowania energii słonecznej |
|---|---|
| Typ Baterii: | Żel zamknięty w głębokim cyklu |
| Orzecznictwo: | MSDS UN38.3 |
Zasilacz zapasowy z akumulatorem litowo-jonowym o dużej mocy 20 kWh 10 kWh
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Podanie: | System magazynowania energii słonecznej |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Baterie litowe o głębokim cyklu 2kW do długiej żywotności układu słonecznego poza siecią
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 25,6 V |
| Pojemność baterii: | 50Ah 100Ah 200Ah |
200A Lithium Ion Phosphate Battery 100ah 200ah For Solar Energy Storage Systems
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Akumulator litowo-jonowy Power Bank Baterie litowo-jonowe Bateria litowo-żelazowo-fosforanowa 12 V 200 Ah
| Typ Baterii: | LiFePO4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 100Ah/200Ah/300Ah |

