Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ wind solar hybrid power system ] mecz 897 produkty.
48V 3-fazowe systemy magazynowania energii słonecznej 10kWh 20kWh Akumulator litowo-jonowy
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
3-fazowe systemy magazynowania energii słonecznej 10 kWh 20 kWh Akumulator litowo-jonowy
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100Ah 200Ah |
| Wyświetlacz: | LCD |
Wszystko w jednym systemie magazynowania energii słonecznej o mocy 10 kW i mocy 20 kW. 5 lat gwarancji
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
System magazynowania energii słonecznej Bateria litowa do domowych systemów słonecznych
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Kompletny zestaw 5kw 10kw 15kw 20kw 25kw 30kw System paneli słonecznych System domowy energii słonecznej
| Rodzaj: | System zasilania domowego energią słoneczną |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
Akumulator litowo-jonowy 48 V 300 Ah do systemu magazynowania energii słonecznej
| Rodzaj: | LiFePo4 |
|---|---|
| Podanie: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
Inteligentny 24v Lifepo4 100ah Domowy akumulator do przechowywania energii Systemy energii słonecznej
| Typ: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii słonecznej / hybrydowy system wiatrowo-słoneczny |
| Gwarancja: | 5 lat/10 lat |
51.2V 300Ah 15KWh Lifepo4 Bateria Litowe baterie 48V 300Ah System magazynowania energii słonecznej w domu
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa, LiFePO4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Rodzaj: | Rozdzielać |
48v 200ah 300ah 400ah 10kwh zestaw baterii słonecznej do domowego systemu zasilania
| Rodzaj akumulatora: | ŻycieP04 |
|---|---|
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 20 kWh |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
51.2V 300Ah 15KWh Zestaw baterii LiFePO4 Baterie litowo-jonowe z inteligentnym BMS dla systemu magazynowania energii słonecznej
| Features: | Canbus / RS485 Communication |
|---|---|
| Battery type: | Lithium Ion Battery , LiFePO4 |
| Application: | Electric Solar Energy Power Systems |

