Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ mppt all in one ] mecz 248 produkty.
Akumulatory wysokonapięciowe 5kwh/10kwh/20kwh Ess Typ podzielony z systemem poza siecią
| Cykl życia (+25 ℃ 0,2C 100% DOD): | Cykl 6500 |
|---|---|
| Terminal: | Podwójne M8 |
| Temperatura przechowywania: | 0 ℃ ~ 30 ℃ |
Baterie akumulatorowe z akumulatorami litowo-jonowymi 48V 5Kwh 100Ah 200Ah
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
10KWH Litium Power Wall 48V 200AH Tesla Powerwall Bateria do systemu magazynowania słonecznego
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
Wszystkie w jednym Inwerter i bateria litowa 10kw 15kw 20kwh 30kwh Wszystkie w jednym Ess
| Nazwa produktu: | Kompleksowy system magazynowania energii słonecznej o mocy 5 kW |
|---|---|
| Pojemność akumulatora: | 48V 200Ah / 48V 400Ah / 48V 600Ah / 48V 800Ah |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Akumulatory słoneczne Litium 48v 200ah 300ah 400ah Akumulatory systemy
| Operacja Temperatura: | -20°C do 60°C @60+/-25% Względna wilgotność |
|---|---|
| Wymiary (dł. × szer. × wys.): | 727*550*160 mm |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
Kompletny zestaw słoneczny 20Kw 30Kw 50Kw domowy system energii słonecznej 10Kw hybrydowy system słoneczny 10000Watt 3 fazy
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Nazwa: | Kompletny domowy układ słoneczny |
| Typ panelu słonecznego: | PERC, półogniwo, dwustronne, podwójne szkło, całe czarne |
10kw 15kw 25kw 30kw 50kw System energii słonecznej dla gospodarstw domowych Kompletny system magazynowania energii słonecznej do użytku domowego z baterią litową
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Nazwa: | Kompletny domowy układ słoneczny |
| Typ panelu słonecznego: | PERC, półogniwo, dwustronne, podwójne szkło, całe czarne |
Kompletny zestaw solarny 20kW 30kW 50kW Domowy system wytwarzania energii słonecznej 10kW Hybrydowy system solarny Panel 1000w 10000W 3-fazowy
| Rodzaj: | Zestaw Układu Słonecznego |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |

