Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ mppt all in one ] mecz 248 produkty.
Lifepo4 5KW 10KW Wszystko w jednym Domowy system magazynowania energii słonecznej ESS
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Wyświetlacz LED Wszystko w jednym ESS 48V 100Ah 200Ah Lifepo4 Zintegrowany domowy system magazynowania energii z baterią litowo-jonową
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 20Kwh |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
6000 cykli wszystko w jednym ESS 48 V 51,2 V 100AH 200ah Akumulator i falownik
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Wysokonapięciowy 5kwh 20kwh wszystko w jednym systemie magazynowania energii Hybrydowy falownik solarny i akumulator ESS
| Nazwa produktu: | Wszystko w jednym ESS |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Cykl życia baterii: | 6000 cykli |
Kompletny zestaw 10Kw 15Kw 20KW System paneli słonecznych System energii słonecznej Domowy system 30KW
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| nazwa: | Kompletny domowy układ słoneczny |
| Typ panelu słonecznego: | PERC, półogniwo, dwustronne, podwójne szkło, całe czarne |
System fotowoltaiczny LiFePo4 poza siecią Systemy energii wiatrowej i słonecznej
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| nazwa: | Kompletny domowy układ słoneczny |
| Typ panelu słonecznego: | PERC, półogniwo, dwustronne, podwójne szkło, całe czarne |
Inteligentny hybrydowy system inwertera słonecznego 10 kW 15 kW 20 kW Off-grid Mieszkaniowe systemy zasilania energią słoneczną
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| nazwa: | Kompletny domowy układ słoneczny |
| Typ panelu słonecznego: | PERC, półogniwo, dwustronne, podwójne szkło, całe czarne |
Mały domowy system zasilania energią słoneczną 5KW 8KW 10KW Hybrydowy system ogniw słonecznych
| nazwa: | Kompletny system fotowoltaiczny poza siecią |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | PERC, Half Cell, Bifacial, All Black |
| Typ falownika: | Inwerter off-grid lub hybrydowy |
MSDS System przechowywania baterii słonecznych 3 kW 5 kW 6 kW 8 kW 10 kW 24 V Układ słoneczny poza siecią
| nazwa: | Kompletny system fotowoltaiczny poza siecią |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | PERC, Half Cell, Bifacial, All Black |
| Typ falownika: | Inwerter off-grid lub hybrydowy |
Kompletny zestaw solarny 300Ah Off Grid 5KW 6KW 8KW 10KW Hybrydowy falownik On Off Grid
| nazwa: | Kompletny system fotowoltaiczny poza siecią |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | PERC, Half Cell, Bifacial, All Black |
| Typ falownika: | Inwerter off-grid lub hybrydowy |

