Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ off grid inverter ] mecz 1107 produkty.
Sunpok akumulator Na-ion 3.7v 30ah 15ah 3000 razy cykli polimerowy akumulator sodowo-jonowy
| Nazwa handlowa: | SUNPOK |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 3,05 Ah |
| Waga: | 84,0 ± 2,0 g |
Bateria Sunpok akumulator bateria sodowo-jonowa Na-ion Bateria 3.6v 3200mah o dużej pojemności do elektroniki użytkowej
| Nazwa handlowa: | SUNPOK |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 3,05 Ah |
| Waga: | 84,0 ± 2,0 g |
3,0 V 3,7 V 12 V 200 Ah 1500 mAh 3 Ah Akumulator sodowo-jonowy Akumulator do skutera do kosiarki
| Nazwa handlowa: | SUNPOK |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 3,05 Ah |
| Waga: | 84,0 ± 2,0 g |
Akumulator sodowo-jonowy Na 9,15 W 3,05 Ah 3000 cykli
| Nazwa handlowa: | SUNPOK |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 3,05 Ah |
| Waga: | 84,0 ± 2,0 g |
48V 600Ah Litium Lifepo4 Lipo4 Bateria 51.2V 30Kwh Przechowywanie energii 30Kw Bateria do systemu energii słonecznej
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy Lifepo4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej |
| Czas trwania cyklu: | 8000 razy |
Nowi przybyli 48V 51.2V 600AH LiFePO4 Bateria litowo-jonowa Bateria 30KWH
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy Lifepo4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej |
| Czas trwania cyklu: | 8000 razy |
2025 Nowy pojazd 7.5Kwh 24 V 300Ah Lifepo4 Bateria Litowa 24 V 300Ah Bateria Przechowywanie energii Bateria do systemu słonecznego
| Pojemność: | 300 Ah |
|---|---|
| Czas życia (25°C): | 20 lat |
| Temperatura przechowywania: | 0°C do 45°C @60+/-25% Względna wilgotność |
30KW głębokie cykle 600AH Przenośny, montowany na podłodze LiFePO4 51.2V Litowo-jonowy Zestaw Baterii do Magazynowania Energii w Domu
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy Lifepo4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej |
| Czas trwania cyklu: | 8000 razy |
48V 600Ah Niskie napięcie 30kWh 32kWh Litowo-jonowa bateria Akumulator LiFePO4 Litowa bateria w domu
| Nazwa produktu: | Akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy Lifepo4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Magazynowanie energii słonecznej |
| Czas trwania cyklu: | 8000 razy |
51.2V 32KWH 600Ah 628Ah Wszystkie ESS Lifepo4 Bateria litowa Przechowywanie energii Bateria słoneczna
| Nazwa produktu: | Bateria litowa fosforan żelaza |
|---|---|
| Aplikacja: | Magazynowanie energii słonecznej |
| Życie rowerowe: | 8000 razy |

