Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ hybrid solar power system ] mecz 1120 produkty.
Hybrydowe przenośne systemy energii słonecznej 16 kW 18 kW 20 kW akumulator litowy System słoneczny
| Rodzaj: | Zestaw Układu Słonecznego |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
Kompletny 12kw system energii słonecznej dla domu hybrydowy 8000w panele słoneczne 10000w pełny 10kw zestaw odłączony od sieci system energii słonecznej
| Type: | Solar System Kit |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Monokrystaliczny krzem, policrystaliczny krzem |
| Typ montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
Hybrydowy system paneli słonecznych z wyłączeniem sieci akumulator 5kw kompletny do domu
| Nazwa produktu: | Inwerter off-grid 230V 5Kw 48V |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 10 kW |
| Przebieg wyjściowy: | Sinusoida Prue |
hybrydowe systemy energetyki słonecznej 30kw 20kw 10kw Systemy magazynowania energii 3 fazy 40kwh Litowe baterie system słoneczny
| Zastosowanie: | Do domu |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny |
| Rodzaj akumulatora: | Ion litowy |
OFF GRID Photovoltaic Solar Energy System 5Kw 10Kw 12Kw Kompletny hybrydowy zestaw systemów energii słonecznej dla domu
| Type: | Solar System Kit |
|---|---|
| Solar Panel Type: | Monocrystalline Silicon, Polycrystalline Silicon |
| Mounting Type: | Ground Mounting, Roof Mounting, Carport Mounting, BIPV Mounting |
System hybrydowych akumulatorów słonecznych poza siecią
| Nazwa produktu: | Zestaw układu słonecznego |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Monokrystaliczny krzem, policrystaliczny krzem |
| Typ mocowania: | Montaż ziemi, montaż dachu, montaż obszycia, montaż dwójki |
Systemy energii słonecznej dla domów 5kw 10kw hybrydowy system energii słonecznej bateria
| Rodzaj: | Zestaw Układu Słonecznego |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
Hybrydowy system magazynowania energii słonecznej Baterie litowe 48v 200ah 15kwh 20kwh Montowanie na dachu
| Rodzaj: | Zestaw Układu Słonecznego |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
Hybrydowy system energii słonecznej 5kw 10kw 15kw Kompletny system słoneczny
| Rodzaj: | Zestaw Układu Słonecznego |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
3kw 5kw 8kw 10kw Hybrid Solar Pv System 5kilowat Hybrid Solar Pv System Z Akumulatorami
| Nazwa handlowa: | SUNPOK |
|---|---|
| Numer modelu: | SP-OF-5KW-230V |
| Napięcie wyjściowe (V): | UE: 220-240/380-400V |

