Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ home solar energy systems ] mecz 1253 produkty.
UN38.3 Bateria jonowa sodowa podłączona do ściany Wysoki poziom bezpieczeństwa z żywotnością 20 lat
| Wydajność ładowania/rozładowania: | 98% |
|---|---|
| Długość życia: | 20 lat |
| Więcej parametrów: | Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać instrukcje i cenę |
Głęboki cykl Dłuższa żywotność Bezpieczny 24v 48v 100ah Wózek golfowy Lifepo4 Akumulator litowo-jonowy
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
Akumulator litowy o głębokim cyklu 12v 24v 200ah 300ah 400ah
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 12,8 V/25,6 V |
| Pojemność baterii: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah |
Szybko ładujące powerbanki do laptopa Akumulator litowo-polimerowy 600W 1000W
| Model Number: | JHS-500 JHS-1000 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
Bateria jonowa sodu o dużej pojemności wbudowana w inteligentną instalację BMS
| Długość życia: | 20 lat |
|---|---|
| Współczynnik ładowania: | 1C |
| Ochrona: | Wbudowany inteligentny BMS |
Nowy upominek promocyjny Consumer Electronics Travel Power Bank Przenośna ładowarka
| Product Name: | SUNPOK 2000W Portable Power |
|---|---|
| Rated power: | 2000W |
| Rated voltage: | 31-32V |
Hybrydowy falownik litowo-jonowy 5kW z wyświetlaczem LCD 48V Spf Inverter
| Nazwa produktu: | Inwerter off-grid 230V 5Kw 48V |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 5 kW |
| Przebieg wyjściowy: | Sinusoida Prue |
Przenośny zasilacz 600 W Outdoor 110 / 220 V Ac Outlet Akumulator Camping
| Model Number: | JHS-600 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
Prosta wielofunkcyjna przenośna elektrownia kempingowa 600 W Lifepo4 Battery
| Model Number: | JHS-600 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
BMS Wysokiej Pojemności Bateria Jonowa Sodowa Wydajność -20°C Do 60°C
| Długość życia: | 20 lat |
|---|---|
| Szybkość samorozładowania: | 2% miesięcznie |
| Trwałość: | wysoki |

