Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ complete off grid solar system ] mecz 934 produkty.
200Ah 48V MPPT All In One ESS Off Grid Solar System Możliwość dostosowania
| Nazwa produktu: | Uniwersalny system magazynowania energii |
|---|---|
| Pojemność baterii: | 100 Ah |
| Cykl życia baterii: | Ponad 6000 cykli |
Baterie litowe o głębokim cyklu 2kW do długiej żywotności układu słonecznego poza siecią
| Typ Baterii: | LiFePo4 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe: | 25,6 V |
| Pojemność baterii: | 50Ah 100Ah 200Ah |
Hybrydowy system paneli słonecznych z wyłączeniem sieci akumulator 5kw kompletny do domu
| Nazwa produktu: | Inwerter off-grid 230V 5Kw 48V |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 10 kW |
| Przebieg wyjściowy: | Sinusoida Prue |
New Style Inverter Solar Power System 10kw Off Grid Solar System Kompletny zestaw
| Nazwa produktu: | Inwerter off-grid 230V 5Kw 48V |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 5 kW |
| Przebieg wyjściowy: | Sinusoida Prue |
Off Grid Inverter Spf 5000es 3500es Falownik Off Grid do kompletnego układu słonecznego Off Grid
| Nazwa produktu: | Inwerter off-grid 230V 5Kw 48V |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 5 kW |
| Przebieg wyjściowy: | Sinusoida Prue |
Hybrydowe urządzenia do montażu dachowego energii słonecznej w sieci elektrycznej
| Rodzaj: | Zestaw Układu Słonecznego |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
System energii słonecznej Dom kompletny hybrydowy zestaw dachowy 5000w 15kw System słoneczny
| Rodzaj: | Układ Słoneczny Off Grid |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
Zestaw solarny 10kW 15kW 3000W 5000W 6kW 8kW Kompletny system solarny do domu, system energii słonecznej off-grid
| Rodzaj: | Zestaw Układu Słonecznego |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
System hybrydowy w sieci 100kw 200kw 30000w System energii słonecznej poza siecią
| Rodzaj: | Zestaw Układu Słonecznego |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |
System energii słonecznej dla komercyjnych 3kw 3000w 6kw 8kw 10kw System hybrydowy w sieci System energii słonecznej poza siecią
| Rodzaj: | Zestaw Układu Słonecznego |
|---|---|
| Typ panelu słonecznego: | Krzem monokrystaliczny, krzem polikrystaliczny |
| Rodzaj montażu: | Montaż naziemny, montaż na dachu, montaż w wiatach, montaż BIPV |

