Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ all in one solar power system ] mecz 1311 produkty.
System magazynowania energii All-In-One 5Kwh 7Kwh 10Kwh Wbudowany inwerter
| Typ falownika: | Związane z siatką |
|---|---|
| Moc znamionowa: | 20 kW |
| Częstotliwość wyjścia: | 50 Hz/60 Hz |
Akumulator o dużej pojemności 48V100AAh 200Ah 30kwh 6000 cykli, żywotność cyklu 20 lat
| Szybkość samorozładowania: | 2% miesięcznie |
|---|---|
| Czas trwania cyklu: | 6000 cykli |
| Rodzaj: | Bateria sodowo-jonowa |
6000 cykli 48V 100ah 150ah Bateria jonowa sodu 20 lat Długość życia UL1642
| Pojemność: | wysoki |
|---|---|
| Współczynnik ładowania: | 1C |
| Port komunikacyjny: | CAN, RS232, RS485 |
Oporna na temperaturę trwała bateria jonowa sodu RS485 -20°C do 60°C
| Czas trwania cyklu: | 6000 cykli |
|---|---|
| Szybkość samorozładowania: | 2% miesięcznie |
| Więcej parametrów: | Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać instrukcje i cenę |
Napęd nominalny 48V 51.2V Bateria natriumowo-jonowa
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 30 KWh |
|---|---|
| BMS: | wbudowany |
| Więcej parametrów: | Skontaktuj się ze sprzedawcą, aby uzyskać instrukcje i cenę |
Bateria jonowa sodu SP-48100-BG-NA z certyfikatem UN38.3
| Nazwa produktu: | Akumulator do przechowywania energii Powerwall |
|---|---|
| Czas trwania cyklu: | 6000 cykli |
| Trwałość: | wysoki |
Model SP-48100-BG-NA Bateria jonowa sodu o dużej pojemności - w BMS
| Rodzaj akumulatora: | Bateria sodowo-jonowa |
|---|---|
| Szybkość samorozładowania: | 2% miesięcznie |
| Zakres mocy wyjściowej: | 5 ~ 30 KWh |
Wydajna bateria natriumowo-jonowa Akku natriumowo-jonowa 1C
| Bezpieczeństwo: | wysoki |
|---|---|
| Szybkość rozładowania: | 1C |
| Rodzaj systemu: | naścienny |
Rewolucja energetyczna łodzi 12V 210Ah Nietoksyczny akumulator sodu Woda słona bezpieczna
| Rodzaj akumulatora: | Jony sodu |
|---|---|
| Energia elektryczna: | 2604 WH |
| Pojemność akumulatora: | 210 Ah |
Maksymalna wydajność dzięki technologii baterii sodowej - czas ładowania 2 godziny
| Port komunikacyjny: | CAN, RS232, RS485 |
|---|---|
| Czas ładowania: | 2 godziny |
| Temperatura pracy: | -20°C do 60°C |

