Wszystkie produkty
-
Akumulator litowy do przechowywania energii
-
Akumulator litowo-jonowy 48 V
-
Przenośna elektrownia litowa
-
Wszystko w jednym ESS
-
Kompletny system solarny Off Grid
-
Bateria sodowo-jonowa
-
Hybrydowy zestaw układu słonecznego
-
Inwerter sieciowy
-
Bateria litowa o głębokim cyklu
-
Akumulator żelowy 12 V
-
Monopanele fotowoltaiczne
-
Andrés AntonioBardzo polecam dostawcę produktu bardzo reagujący. -
DawidDoskonały produkt i wysokiej jakości usługi, dziękuję zespołowi SUNPOK. -
Mario HarrerDzięki Rainbow, twoje wsparcie jest ponad 100%. -
Stanley UkaohaSunpok to najlepszy marketer, jakiego kiedykolwiek spotkałem, bardzo uprzejmy i zawsze gotowy do pomocy. -
Dain ThomasBardzo pomocne i wspierające. Mój pierwszy wybór dla wszystkich powiązanych produktów -
James LambrightNajwyższa obsługa, najwyższa kompanii!
słowa kluczowe [ 48v lithium ion battery ] mecz 1113 produkty.
Akumulator litowo-jonowy 48 woltów 100ah 200ah 300ah IP21
| Styl baterii: | Bateria do montażu na ścianie |
|---|---|
| Typ Baterii: | Lifepo4 / akumulator litowo-jonowy |
| Gwarancja: | 12 lat |
Akumulator litowo-jonowy 48v 300ah 400ah Pakiet do systemu magazynowania energii słonecznej
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | akumulator do magazynowania energii |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
Zestaw akumulatorów litowo-jonowych 48v 200ah 300ah 400ah Lifepo4
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
Baterie litowo-jonowe 48v 200ah 300ah Baterie słoneczne
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
Akumulatory litowo-jonowe 48v 100ah 200ah 300ah 400ah Bms Litowo-jonowy zestaw baterii
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa, LiFePO4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
15kwh Solar Lithium Ion Battery 15kwh 48V 51.2V 280Ah 300Ah 314Ah Home Energy Storage System LiFePo4 Battery
| Typ baterii: | Bateria litowo -jonowa, LifePo4 |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy energii słonecznej |
| Typ: | Podział |
Akumulator litowo-jonowy 300ah 48V Akumulator LiFePO4 15KWH Akumulator z funkcją Bluetooth WIFI do domowego systemu słonecznego
| Typ baterii: | Bateria litowo -jonowa, LifePo4 |
|---|---|
| Aplikacja: | Elektryczne systemy energii słonecznej |
| Typ: | Podział |
51.2V 280Ah 314Ah Litowo-jonowy zestaw baterii 16Kwh 15Kwh domowy system magazynowania energii 48V LiFePO4 bateria
| Typ baterii: | Bateria litowo -jonowa, LifePo4 |
|---|---|
| Aplikacja: | Elektryczne systemy energii słonecznej |
| Typ: | Podział |
Akumulator litowo-jonowy 10kwh 20kwh 30kwh Akumulator słoneczny Akumulator litowo-jonowy
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |
51.2v 50kw 30kw 15kwh 6kwh Baterie litowo-jonowe 48v 120ah 400ah Baterie słoneczne
| Rodzaj akumulatora: | Bateria litowo-jonowa |
|---|---|
| Zastosowanie: | Elektryczne systemy zasilania energią słoneczną |
| Nomienna napięcie: | 48V / 52V |

